Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Для операторів та провайдерів

ПАТ «Укртелеком» має найбільшу в Україні мережу телефонного зв’язку і потужну та розгалужену транспортну мережу. Тому, товариство є привабливим та надійним партнером для багатьох операторів та провайдерів, як резидентів, так і не резидентів. На сьогоднішній день, у компанії відбулися значні зміни, пов’язані з підвищенням якості та ефективності роботи у цьому сегменті ринку. Ви будете приємно здивовані рівнем та якістю наших послуг.

ПАТ «Укртелеком» пропонує операторам і провайдерам вигідне та тривале співробітництво за такими напрямками:

  • завершення вхідного міжнародного трафіку на мережі ПАТ «Укртелеком»;
  • приєднання операторів місцевого телефонного зв’язку до мережі ПАТ «Укртелеком»;
  • завершення трафіку українських операторів мобільного зв’язку на мережі ПАТ «Укртелеком»;
  • завершення міжміського трафіку українських операторів фіксованої телефонії на мережі ПАТ «Укртелеком»;
  • доступу до мережі Інтернет по виділеній лінії;
  • надання в користування міжміських та міжнародних каналів зв’язку.

Повідомлення власникам кабелів, прокладених в кабельній каналізації ПАТ «Укртелеком»
без належного оформлення договірних відносин

ПАТ «Укртелеком» проведено інвентаризацію власної кабельної каналізації, в результаті якої виявлено кабелі суб’єктів господарювання, що знаходяться в кабельній каналізації товариства без належного оформлення договірних відносин.

Запрошуємо власників кабелів звернутися до відповідної філії товариства за телефоном, факсом, на адресу електронної пошти, вказаними на сайті відповідної філії, або за телефонним номером 0-800-50-01-50 Контакт-центру ПАТ «Укртелеком» для узгодження часу звіряння, належного оформлення договірних відносин, або залишення інформації щодо кабелю, прокладеного в кабельній каналізації товариства (тип, діаметр, довжина, місце розташування) та контактних номерів та адреси для зворотного зв’язку з метою звіряння або укладення договору на використання кабельної каналізації товариства.

У разі відсутності укладених договірних відносин щодо виявлених кабелів ПАТ «Укртелеком» з метою захисту своїх прав власника кабельної каналізації залишає за собою право припинити надання послуги з надання місця в кабельній каналізації власникам цих кабелів.

До уваги операторів, провайдерів телекомунікацій, забудовників,
власників відомчих телефонних мереж та інших організацій!

Товариством розроблено «Порядок надання суб’єктам господарювання послуг доступу та використання/бронювання місця в каналі кабельної каналізації ПАТ «Укртелеком»». Порядок діє у всіх філіях ПАТ "Укртелеком".


Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок