Мобільний інтернет на умовах договору

Мобільний Інтернет на умовах договору

Компанія «Укртелеком» пропонує своїм абонентам унікальні пакети швидкісного мобільного Інтернету. На вибір представлено три тарифні плани, які здатні задовольнити вимоги будь-яких абонентів, від початківців до впевнених користувачів. Характеристика пакетів:

«ОГО!Мобільний Легкий» – найкраще рішення для абонентів, які користуються Інтернетом час від часу. Обсяг включеного трафіку оптимально підійде для перегляду Інтернет сторінок, спілкування в чаті та соціальних мережах, листування електронною поштою та інших «легких» задач.

«ОГО!Мобільний Стандарт» – тарифний план, з яким Вам буде комфортно у будь-якій ситуації. Обсяг трафіку, включеного в пакет, можна назвати новим стандартом мобільного Інтернету, адже такого обсягу вистачить для задоволення більшості потреб – від перегляду сайтів та пошти, спілкування в соціальних мережах до завантаження файлів, музики та перегляду відео он-лайн.

«ОГО!Мобільний Необмежений+» - це новий рівень свободи в мобільному Інтернеті. З цим тарифним планом Ви зможете в повній мірі реалізувати всі свої бажання в мобільному Інтернеті. Спілкуйтесь, читайте, слухайте музику та навіть завантажуйте  фільми у DVD-якості. Пориньте у світ необмежених можливостей мобільного Інтернету.

Назва тарифного плану ОГО!Мобільний
Легкий
ОГО!Мобільний
Стандарт
ОГО!Мобільний
Необмежений+
Абонентна плата, грн 60 120 180
Включені послуги, Мбайт
Мобільний Інтернет 2 048 10 240 25 600
- у тому числі може бути використано в національному роумінгу 350 5 120 5 120
Вартість трафіку за межами пакету, грн./Мбайт
Мобільний Інтернет в мережі Укртелекому Від 0,01* / 0,06
Мобільний Інтернет у національному роумінгу 0,36
Акційна вартість модему, грн** 199 99 99
Друга SIM-картка з тарифним планом U`мобільний+ Так*** Так*** Так***

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартості послуги без урахування ПДВ. Вартість модему вказана у гривнях з ПДВ.

* при замовленні додаткових Інтернет-пакетів.

** Модем за акційною ціною надається при укладанні Додаткової угоди про користування обраним тарифом протягом 12 місяців згідно з умовами акції «Комплект ОГО!Мобільний».

Умови маркетингової акції «Комплект ОГО!Мобільний»
для підключення споживачів (фізичних та юридичних осіб)
до послуг рухомого (мобільного) зв’язку Укртелекому

1. Термін проведення – з 11 квітня до 31 серпня 2011 року (включно).

2. Географія акції – вся Україна.

3. Учасники акції – фізичні та юридичні особи (надалі – учасники акції).

4. Учасникам акції – новим абонентам надається можливість підключитися до послуг рухомого (мобільного) зв’язку Укртелекому згідно з обраним тарифним планом на користування послугами, зазначеним у таблиці, придбавши модем Huawei E 1550 або ZTE MF 100, або ZTE MF 110 за спеціальною ціною, зазначеною в таблиці, уклавши письмовий договір про надання послуг рухомого (мобільного) зв’язку та додаток до договору про підключення нового мобільного номера і додаткову угоду до договору за формою, наведеною в додатку 3, строком на 12 місяців (365 днів).

Учасникам акції – існуючим абонентам надається можливість придбати модем Huawei E 1550 або ZTE MF 100, або ZTE MF 110 за спеціальною ціною з одночасною зміною тарифного плану на один із зазначених у таблиці, уклавши додаткову угоду до договору за формою, наведеною в додатку 3, або додаток до договору про підключення нового мобільного номера та додаткову угоду до договору за формою, наведеною в додатку 3, строком на 12 місяців (365 днів).

Тарифний план Ціна модема (модель Huawei E 1550, ZTE MF 100, ZTE MF110) з ПДВ, грн. Аванс з урахуванням початкового платежу при підключенні з ПДВ та збором до ПФ, грн. Послуга «Дострокове розірвання додаткової угоди» без ПДВ та без збору до ПФ, грн., за один календарний день
ОГО!Мобільний Легкий 199 100 0,25
ОГО!Мобільний Стандарт 99 200 0,52
ОГО!Мобільний Необмежений+ 99 200 0,52

Примітка: Кількість модемів за спеціальною ціною обмежена. Придбати модем за спеціальною ціною можна лише у разі його наявності.

5. Інші умови акції

5.1. За умовами акції абонент зобов’язується користуватись послугами рухомого (мобільного) зв’язку Укртелекому протягом строку дії додаткової угоди до договору про надання послуг рухомого (мобільного) зв’язку (12 місяців (365 днів).

5.2. У разі дострокового розірвання договору та/або додатка до договору та/або додаткової угоди шляхом відмови абонента від користування послугами рухомого (мобільного) зв’язку Укртелекому або замовлення послуг «Збереження номера», «Зміна власника», а також при зміні обраного тарифного плану на тарифний план з меншим щомісячним платежем абонент оплачує послугу «Дострокове розірвання додаткової угоди». Вартість такої послуги визначається за формулою:

Вв.п. = Вв. × Кк.д., де:

Вв.п. – загальна вартість послуги «Дострокове розірвання додаткової угоди».

Вв. – розмір плати за послугу «Дострокове розірвання додаткової угоди» за 1 календарний день.

Кк.д. – кількість календарних днів до закінчення терміну дії додаткової угоди.

5.3. У випадку виникнення абонентської заборгованості строком більше ніж за 2 місяці оператор має право розірвати договір та/або додаткову угоду в односторонньому порядку зі стягненням з абонента заборгованості та вартості послуги «Дострокове розірвання додаткової угоди».

5.4. На телефонні номери, підключені на умовах акції, інші акції та понижуючі коефіцієнти не поширюються.

5.5. Учасники акції в період проведення акції вправі придбати один модем для кожного номера на акційних умовах у разі укладання додаткової(их) угоди(д) до договору за формою, наведеною в додатку 3, строком на 12 місяців (365 днів) та внесення авансу згідно з умовами, викладеними в таблиці, наведеній у п. 4.

5.6. При підключенні на акційних умовах абонент вносить аванс з урахуванням початкового платежу в розмірі, визначеному в таблиці (п. 4).

*** При бажанні абонента та сплаті разового платежу за підключення номеру – 10 грн. (з урахуванням всіх податків).

Додаткові «Інтернет-пакети»

Додатковий Інтернет-пакет Інтернет-пакет 1 Гбайт Інтернет-пакет 2 Гбайт Інтернет-пакет 5 Гбайт
Вартість пакету,грн 30 40 50
Включені послуги,Мбайт
Мобільний Інтернет у мережі Укртелеком 1 024 2 048 5 120
Розрахункова вартість 1 Мбайту в пакеті, грн./Мбайт 0,03 0,02 0,01

Які умови додаткового пакету трафіку та як його замовити?

Додатковий пакет трафіку призначений для можливості заощаджувати Ваші кошти у випадку, якщо Ви використали весь обсяг трафіку, наданий в пакеті, раніше кінця поточного місяця. Оберіть необхідний Вам обсяг трафіку та просто зателефонуйте до Контакт-центру за номером 1188 (безкоштовно з мобільної мережі Укртелекому) або 0-800-50-1188 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому). Після замовлення обраний Інтернет-пакет буде надано Вам у повному обсязі до кінця поточного місяця. Для замовлення додаткового пакету на вашому основному рахунку повинна міститись сума коштів, достатня для оплати вартості обраного пакету. Замовлений пакет надається одноразово у поточному місяці. Його залишок на наступний місяць не переноситься, а пакет у кінці місяця відключається.

Де можна підключитися  до тарифних планів «ОГО!Мобільний»?

Підключитися можна в одному із Пунктів обслуговування абонентів Укртелекому.

Що таке друга картка «U`мобільний+» та які її переваги?

Друга картку абонент за бажанням отримує   при підключенні до тарифних планів «ОГО!Мобільний». В ній надається ще один мобільний номер з встановленим тарифним планом «U`мобільний+», який дозволяє здійснювати дзвінки в межах 200 нетарифікованих хвилин у місяць на будь-які номери фіксованого зв’язку по Україні, а також здійснювати відео та голосові дзвінки в мережі Укртелекому. Ці хвилини надаються в рахунок абонентної плати «ОГО!Мобільний» та не потребують додаткової оплати. В тарифному плані «U`мобільний+» відсутня абонплата та інші обов’язкові платежі. Детально ознайомитись з тарифами «U`мобільний+».

Чи зможу я, підключившись до пакетів «ОГО!Мобільний», користуватися іншими послугами мобільної мережі?

Так, звичайно. Ви отримуєте доступ до всіх послуг мобільної мережі Укртелекому (голосові та відео дзвінки, обмін SMS та MMS, голосової та відео пошти тощо), однак користування ними потребує додаткової оплати, згідно з тарифами на інші послуги в пакетах «ОГО!Мобільний».

Тарифи на інші послуги в пакетах «ОГО!Мобільний»
Дзвінки в мережі Укртелекому та на номери операторів фіксованого зв’язку по Україні, на голосову та відеопошту, грн/хв 0,20
Відеодзвінки в мережі Укртелекому, грн/хв 0,20
Дзвінки на номери інших операторів мобільного зв’язку у межах України, грн./хв. 0,55
Відправлення коротких текстових повідомлень (SMS) на номери операторів мобільного зв’язку в межах України, грн./шт. 0,25
Відправлення коротких текстових повідомлень (SMS) на номери операторів мобільного зв’язку за межі України, грн./шт. 0,65
Відправлення мультимедійних повідомлень (MMS) на номери операторів мобільного зв’язку в межах України, грн./шт. 0,50
Відправлення мультимедійних повідомлень (MMS) на номери операторів мобільного зв’язку за межі України, грн./шт. 4,95
WAP-доступ в мережі Укртелеком, грн./Мбайт 0,10
WAP-доступ у національному роумінгу, грн./Мбайт 0,40

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартості послуги без урахування ПДВ.

Як перевірити залишок пакету послуг та суму коштів на рахунку?

Для перевірки залишку пакету послуг достатньо набрати комбінацію та натиснути виклик. Для перевірки грошового рахунку та терміну дії номеру необхідно набрати та натиснути виклик.

Чи можу я змінити свій тарифний план?

Так. Зміна на тарифний план з більшою абонентною платою - безкоштовна. При переході на тарифний план з меншою абонентною платою вартість - 20 грн (з ПДВ без ПФ). Якщо у Вас є діюча Додаткова угода, при зміні пакету на менший Вами буде додатково оплачено вартість такої зміни, згідно з умовами діючої Додаткової угоди.

Для зміни тарифного плану необхідно зателефонувати в Контакт-центр за номером 1188 (безкоштовно з мобільної мережі Укртелекому) або 0-800-50-1188 (безкоштовно з фіксованої мережі  Укртелекому). Абонентам з діючою Додатковою угодою необхідно звернутись до Пункту обслуговування абонентів Укртелекому.

За допомогою яких пристроїв можна користуватися послугами пакетів «ОГО!Мобільний»?

Ви можете користуватися послугами пакетів «ОГО!Мобільний» за допомогою USB-модему, PCMCIA-картки, телефону, що підтримує стандарт UMTS/HSDPA.

Які налаштування модему/телефону необхідно використовувати для доступу до мережі Інтернет в пакетах «ОГО!Мобільний»?

Для користування пакетами «ОГО!Мобільний» Вам необхідно задати точку доступу (APN): unlim.utel.ua в розділі налаштувань модему. Детальну інформацію можна дізнатись у розділі Налаштування  або зателефонувати в Контакт-центр за номером 1188 (безкоштовно з мобільної мережі  Укртелекому) або 0-800-50-1188 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).

Яка швидкість доступу до мережі Інтернет у пакетах «ОГО!Мобільний»?

Швидкість доступу до мережі Інтернет з використанням пакетів «ОГО!Мобільний» залежить від Вашого обладнання, навантаження на мережу в місці Вашого перебування та параметрів сайту, з яким Ви працюєте. Ми не обмежуємо швидкість в пакетах «ОГО!Мобільний». Пікова швидкість може досягати 7,2 Мбіт/сек, у середньому швидкість підключення становить від 200 до 800 Кбіт/сек та більше.

Інші умови тарифних планів «ОГО!Мобільний»

Одиниця тарифікації послуги доступу до Інтернету у межах України – 10 кбайт.

Включені послуги не діють у міжнародному роумінгу.

Включені послуги на наступний період не переносяться.

При відключенні тарифного плану «ОГО!Мобільний» надання тарифного плану «U`мобільний+» припиняється.

Дізнатися  про покриття  можна  у розділі Карта покриття

Все про мобільний зв’язок за телефонами Контакт-Центру 0 800 50 11 88 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому), або 11 88 (безкоштовно з мобільної мережі Укртелекому).Сумська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2