Хто дзвонив?

За допомогою послуги «Хто дзвонив?» Ви завжди будете проінформовані про ті дзвінки, які були пропущені Вами під час знаходження поза зоною дії мережі мобільного зв’язку, а також тоді, коли Ваш телефон було вимкнено.

Інформація про пропущені виклики (номер телефону (якщо номер визначився), кількість пропущених викликів, дата та час останнього виклику) буде отримана Вами у вигляді SMS повідомлення. У разі появи в мережі мобільного зв’язку Укртелекому абонента, якому Ви телефонували і який знаходився поза зоною дії мережі мобільного зв’язку Укртелекому, або його телефон якого був вимкнений, Ви отримаєте повідомлення у вигляді SMS про те, що даний абонент вже знаходиться в зоні дії мережі мобільного зв’язку Укртелекому і Ви зможете йому зателефонувати. Для абонентів контрактної форми обслуговування послуга «Хто дзвонив?» активована автоматично.  Для абонентів передплаченої форми обслуговування  послугу можливо активувати, зателефонувавши до контакт-центру.

Важливо знати: Послуга не працює, якщо абонентом встановлено заборону всіх вхідних викликів. У цьому випадку абонент не отримає SMS повідомлення з номерами тих, хто йому телефонував.Сумська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2