Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Тверді м’язи Сумських зв’язківців

23.11.2005
19 жовтня 2005 року у місті Севастополь відбувся Кубок України з армреслінгу. Серед спортсменів Сумщини був дворазовий чемпіон України, призер міжнародних змагань в Італії, Росії, багаторазовий чемпіон міжгалузевих спартакіад Укртелекому інструктор по спорту Сумської філії ВАТ „Укртелеком” Твердий Олександр. В ваговій категорії до 70 кілограмів Олександр здобув друге місце.
Наступним етапом в спортивній кар’єрі Олександра став Золотий Тур - 3-й чемпіонат світу по армреслінгу серед професіоналів, який відбувся 27-29 жовтня 2005 року в Польщі м. Варшава.
Близько 100 чоловік більш ніж з 10 країн світу з’їхались до Польщі для участі в Злотому Турі. Змагання відбулися за сприяння торгівельної марки NEMIROFF. Гостями та учасниками чемпіонату були легенда світового армреслінгу Джон Брзенк, який присвятив 24 роки професійному спорту, Фарід Усманов, Тревіс Баджент та багато інших відомих світу спортсменів. Збірну України представили Рустам Бабаєв, Руслан Бабаєв, Семеренко Олексій, Пушкарь Андрій, Овсієнко Дмитро та Твердий Олександр, який посів 6 місце в ваговій категорії до 70 кілограмів.
Поздоровляємо Олександра та бажаємо нових перемог!