Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

У Верховній Раді України


18.12.2003
Комітет з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку розглянув на засіданні питання "Про стан та заходи щодо здійснення проводового радіомовлення в Україні". За останнє десятиріччя кількість абонентів мережі проводового мовлення в Україні скоротилась майже вдвічі, переважно у сільській місцевості (з 16 млн. абонентів до 7 млн.).
Народні депутати підкреслили, що внаслідок низької абонентної плати (50 коп. на місяць) система проводового радіомовлення є нерентабельною, особливо у сільській місцевості, внаслідок великої протяжності ліній і малої густоти населення.
Комітет прийняв до відома інформацію про позитивний результат експерименту у Вінницькій області, з якою на засіданні виступив заступник Голови Держкомзв'язку України Олег Проживальський. На Вінниччині було здійснено перехід від системи проводового мовлення до ефірного. Одночасно наймеш захищеним верствам населення безкоштовно було надано у користування ефірні приймачі.
У ході засідання обговорювалося питання щодо підтримки заходів з поступового переходу від системи проводового до ефірного радіомовлення. Народні депутати висловили пропозиції щодо розробки програми державної підтримки обох систем радіомовлення, передусім у сільській місцевості.
За підрахунками Держкомзв'язку України, функціонування системи проводового мовлення втричі дорожче системи ефірного. Держкомітетом розробляється програма поступового переходу від системи проводового радіомовлення до системи ефірного мовлення.


Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок