Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Туреччина вкладатиме інвестиції у галузь зв’язку України


23.12.2003
У Києві відбулася зустріч Прем`єр-міністра України Віктора Януковича з головою ради директорів холдингу “Чукурова Груп” (Туреччина) Мехметом Еміном Карамехметом. Під час зустрічі було оголошено про що намір турецької компанії вийти на ринок телекомунікацій України та її готовність вкласти в українську галузь зв`язку в рамках проекту Turkcell-DCC понад 400 млн. доларів. Спільний проект передбачає будівництво національної мережі стільникового зв`язку стандарту GSM турецькою компанією Turkcell та українською компанією DCC.
На зустрічі М.Е.Карамехмет підкреслив, що завдяки значним успіхам у сфері економіки Україна стала привабливою для вкладання інвестицій. Сторони обговорили також питання проведення у квітні наступного року засідання спільної міжурядової українсько-турецької комісії зі співробітництва, а також окремі аспекти партнерства в інших сферах.
На сьогодні “Чукурова Груп”, активи якої становлять близько 20 млрд. доларів, є однією з найбільших у Туреччині фінансово-промислових груп. До її складу входить 96 компаній з загальною кількістю співробітників 32 тис. У сфері інтересів компанії - банківські та фінансові послуги, телекомунікації, будівництво, виробництво автомобілів, засоби масової інформації


Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок