Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Зустріч представників


01.12.2005
28 листопада у Держзв’язку відбулась зустріч представників Міністерства транспорту та зв’язку України з представниками Американської торгівельної палати в Україні та Комітету з питань телекомунікацій Американської торгівельної палати. Засідання проводилось в рамках роботи Робочої групи з питань інформаційних технологій та зв'язку при Консультативній Раді з питань іноземних інвестицій при Президентові України. Основною темою зустрічі стало обговорення питання щодо діяльності Робочої групи, а також вироблення спільних пропозицій на чергове засідання Консультативної Ради, що відбудеться 16 грудня.
З українського боку у зустрічі взяли участь заступник Міністра транспорту та зв'язку України Василь Гандабура, в.о. Директора Держзв’язку Петро Яцук, начальники управлінь Держзв’язку, фахівці Мінтрансзв’язку та Держзв’язку.
У переговорах з боку Американської торгівельної палати взяли участь Президент Американської торгівельної палати Хорхе Зукоскі, представники компаній-членів цієї організації та Комітету з питань телекомунікацій Американської торгівельної палати, зокрема, Валерій Вольний (ДП Сіменс Україна), Дмитро Шимків (ДП „Алта Істерн Юроп”), Валерій Лановенко (Майкрософт Україна).
У ході роботи сторонами було обговорено подальші кроки співпраці між Мінтрансзв’язку та Робочою групою з питань інформаційних технологій та зв'язку при Консультативній Раді з питань іноземних інвестицій при Президентові України, аспекти розробки стратегії розбудови інформаційного суспільства в Україні, узгоджено перелік пропозицій, які після спільного доопрацювання будуть винесені на засідання Консультативної Ради з питань іноземних інвестицій при Президентові України.


Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок