Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

„Актуальні питання розвитку електрозвзяку регіону”


23.12.2004
На базі центру перепідготовки та підвищення кваліфікації при Сумській обласній адміністрації відбулось навчання кадрового резерву на начальників дільниць центрів електрозв'язку Сумської філії ВАТ „Укртелеком” на тему „Актуальні питання розвитку електрозвзяку регіону”.
Лекційні заняття проводили: заступники директора Сумської філії ВАТ „Укртелеком” , фахівці Центру підготовки та підвищення кваліфікації Сумської облдержадміністрації, спеціалісти відділів організацій та установ області, тощо.
Протягом п’яти днів, слухачі, у кількості 20 чоловік, ознайомилися з перспективою та стратегією розвитку Укртелекому, економічною та фінансовою діяльністю, кадровою політикою Сумської філії, особливостями роботи з клієнтами в телекомунікаційних компаніях, з практикою господарського судочинства, з основними положеннями закону України „Про охорону праці”, тощо.
Ці навчання, започатковані Сумською філією ВАТ „Укртелеком” ще чотири роки тому, стали традиційними і подали приклад тісної співпраці між обласною владою та структурними підрозділами філії.


Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок