Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

продаж


14.12.2006
Як заробити з “Укртелекомом”

ВАТ “Укртелеком” виходить на ринок з новою вигідною пропозицією. Компанія запрошує до співпраці агентів та партнерів в усіх регіонах України, для продажу аналогової та цифрової (ISDN) телефонії, Інтернет, передавання даних.

Товариство володіє унікальною розгалуженою мережею, яка не має аналогів в Україні. Потужні технічні можливості компанії дозволяють значно розширити клієнтську базу та спектр послуг, що надаються. Як свідчить світовий досвід, найкращим каталізатором цього процесу - є співпраця з компаніями, які можуть запропонувати послуги Товариства більш широкому колу споживачів.

Тому, ВАТ “Укртелеком” запрошує до взаємовигідного співробітництва компанії, які займаються, зокрема, системною інтеграцією, поставками телефонного та ІР обладнання, поставками програмного забезпечення, організацією кабельних мереж. Співпраця передбачає два напрямки – агентський та партнерський. При агентській формі співпраці компанії делегується право безпосереднього залучення клієнтів, які зацікавлені у послугах Товариства. За партнерською схемою з Укртелекомом працюватимуть структури, які здатні організувати власну розподільчу мережу та підключивши її до мережі Товариства, забезпечити своїм клієнтам доступ до послуг Укртелекому. В обох випадках фінансові стосунки базуватимуться на системі комісійних, за якою партнери компанії отримають привабливі відсотки за безпосереднє підключення клієнтів таабо обсяг спожитих ними послуг.

Послуги від Товариства надаватимуться під торговою маркою “Утел”, яка широко відома бізнес-клієнтам по всій Україні. Крім традиційно високої якості бізнес-мережі “Утел”, задіяна гнучка тарифна система, яка враховує індивідуальні потреби кожного клієнта.

Детальну інформацію про форми співробітництва, умови укладання партнерських та агентських договорів можна дізнатися в Апараті управління ВАТ “Укртелеком” або у обласних філіях компанії.

http://www.ukrtelecom.ua


Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок