Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Розкрито ряд злочинів.


02.12.2004
В листопаді поточного року в Cумській філії ВАТ „Укртелеком” було розкрито декілька випадків розкрадання та пошкодження засобів зв'язку. Так, в місті Білопілля невстановленими особами було викрадено 6 кришок люків. По „гарячих слідах” вдалося затримати ніде не працюючих громадян, які зізнались у скоєнні цього злочину. Ще одного злодія було затримано в місті Ромни , він також займався викраденням кришок люків. Проти всіх цих осіб порушено кримінальні справи і вирішується питання про відшкодування нанесених збитків.
В жовтні в селі Погожа криниця Роменського району та в листопаді у селищі міського типу Недригайлів невстановленими особами було пошкоджено телефонний кабель, в наслідок чого декілька абонентів залишилось без зв'язку. В результаті проведення оперативних заходів було встановлено двох осіб, причетних до цього злочину. Після подальшої роботи встановлені особи відшкодували нанесені збитки.
Важливим є той факт, що в оперативних пошукових заходах брали активну участь фахівці захисту майна структурних підрозділів Сумської філії ВАТ „Укртелеком” наряду зі співробітниками райвідділів УМВС України в Сумській області.


Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок