Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

2003 - рік чорної водяної кози.


29.12.2002
Для загального процвітання в рік Кози людям будуть потрібні динамічні якості багатьох активних знаків східного циклу. І той, хто зможе залучити до своїх проектів однодумців, хто зуміє зібрати навколо себе якнайбільше меценатів і спонсорів, готових підтримати їхні творчі ідеї чи дарування, здатний домогтися прогресу і процвітання. На успіх можуть розраховувати люди з творчою жилкою, з багатою уявою і гарною адаптацією, і саме головне, з дивною винахідливістю в самих різних ситуаціях. Люди, що хочуть домогтися успіху, повинні мати широкий кругозір, не замикаючи на конкретних справах і проектах. Тільки таким людям може крупно повезти в 2003 році.
При цьому їм буде потрібно розсудливість, оскільки часом вони можуть настільки увійти у світ фантазій, занурюватися індивідуальну творчість, захоплюючись власними справами і проектами, що ризикують утратити ґрунт під ногами, думаючи, що хтось іншої буде виконувати їхні безпосередні обов'язки. В такі роки часто з'являються нові напрямки в моді, нові погляди на світ, нова філософія життя. У цій обстановці дуже складно виявляти ділові якості, оскільки хочеться потурати своїм слабостям, іти від проблем і спірних питань. У той же час на Сході вважається, що в рік Кози Вищі сили все-таки часто допомагають добрим людям, з відкритими серцями і здатними з м'якістю, жалем розуміти і прощати помилки інших.
На удачу можуть розраховувати люди, що володіють даром викликати довіру інших здатних спілкуватися, виходити на потрібні зв'язки. У рік Кози кар'єра складається не занадто вдало, оскільки Кози не дуже честолюбні, але люди із сильною волею і готові реалізовувати себе через боротьбу, суперечки і конфлікти зможуть домогтися гарних результатів. Головною проблемою для багатьох з них буде слабка воля і зосередженість на своєму особистому.
У рік Кози дуже складно очікувати великих дивідендів, оскільки часто обіцянки і плани, особливо, зв'язані з довгостроковими вкладеннями нереальні. Можна ризикувати тільки, знаючи що гроші можуть обернутися протягом короткого терміну не більше року. Однак, у рік Кози непогано йде торгівля і комерція. Завдяки артистизму і творчості ці сфери діяльності також можуть розвиватися дуже динамічно. Правда, слід зазначити, що люди будуть дуже винахідливі в плані, як гроші витратити, але не як їх заробити, що може виявитися дуже жалюгідним для бізнесу. Цього року їм доведеться бути вкрай обачними, оскільки відкривається доступ до чужих чи фінансів джерелам інформації. У такі періоди часто відбуваються великі зміни в економіці, несподівані падіння і злети акцій, тому можна екати нестійкість цін і неприємні фінансові новини.
Цього року успішно може розвиватися шоу-бізнес, здійснюватися будь-які, здавалося б, незбутні плани, зв'язані з навчанням, вихованням, з будівництвом будинків, із вкладенням грошей у нерухомість, предмети розкоші. Зуміють виявити свої таланти художники, фотографи, письменники, музиканти, психотерапевти.
З наступаючим Новим 2003 Роком!"


Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок