Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Акція “Багатьох вітаєш – подарунки маєш!”


29.12.2006
Протягом грудня щонайбільше користуйтесь телефонними послугами від Укртелекому та отримайте подарунки – картки передплачених послуг “ВСЕсвіт” для міжміських та міжнародних розмов.
Головний подарунок – ОГО!КОМПлект (комп'ютер + безкоштовне підключення до швидкісного Інтернету ОГО!).

Як стати учасником Акції?

Організатором акції “Багатьох вітаєш – подарунки маєш!” виступає ВАТ “Укртелеком”.

Якщо Ви – абонент Укртелекому (фізична особа), щоб стати учасником акції Вам досить лише активно користуватись Вашим домашнім телефоном протягом грудня 2006 року.

Телефонуйте по всій Україні та за кордон, вітайте своїх рідних, близьких та знайомих з Новорічними святами, якнайбільше спілкуйтесь по телефону!

Переможцями стануть 100 найактивніших квартирних абонентів Укртелекому (з усіх філій Товариства), які під час Акції скористались послугами телефонного зв'язку на найбільшу суму. Переможці визначатимуться на підставі сум, вказаних у рахунках за користування місцевим, міжміським та міжнародним телефонним зв'язком Укртелекому протягом грудня 2006 року.

Що отримує переможець Акції?

В залежності від загальної вартості спожитих під час Акції послуг телефонного зв'язку 50 найбільш активних абонентів отримають у подарунок універсальні картки передплачених послуг “ВСЕсвіт” (для міжміського та міжнародного зв'язку) номіналом 100 грн., інші 50 учасників – картки номіналом 50 грн.

Найбільш активний учасник Акції отримає Головний приз – ОГО!Комплект – найсучасніший комп'ютер з ліцензійним програмним забезпеченням та безкоштовне підключення до швидкісного Інтернету ОГО! від Укртелекому.

Як переможці Акції можуть отримати подарунок від Укртелекому?

Переможців Акції буде визначено до 1 лютого 2007 року. Їх списки будуть оприлюднені на корпоративному веб-сайті Укртелекому.

Для отримання подарунку Переможець Акції повинен надати представнику Організатора:
 • копію паспорта;
 • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

  Переможець Акції зможе отримати подарунок до 1 березня 2007 року за умови надання Організатору вищезазначених відомостей та лише у разі відсутності заборгованості за спожиті телекомунікаційні послуги Укртелекому.

  Інші умови

  ВАТ “Укртелеком” бере на себе обов’язки щодо сплати податків з доходів фізичних осіб (Переможців Акції), наданих у формі подарунків, що встановлені діючим законодавством України.

  Акція триває з 01.12.2006 до 31.12.2006 по всій Україні

  Детальна інформація: за телефоном 8-800-506-8-800
  (дзвінки з мережі ВАТ “Укртелеком” безкоштовні) • Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
  Довідка за телефоном: 0-800-506-800
  Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

  Зворотний зв'язок