Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Вільний Wi-Fi від Укртелекому по всій Україні


03.09.2015

ukrtelecom_logotype2_krashche.jpg 

  Скористатися послугою Wi-Fi можна в понад 400 відділеннях Укртелекому по всій території України

  Укртелеком пропонує вільний Wi-Fi у понад 400 відділеннях оператора по всій території України. Для користування Wi-Fi у центрах обслуговування абонентів пароль не потрібен – тож підключення до Інтернету відбувається легко і швидко. Необхідно просто підключити свій ноутбук, планшет чи мобільний телефон до відкритої мережі «UKRTELECOM» та запустити Інтернет-браузер.

  «Укртелеком прагне надавати своїм абонентам максимум у користуванні послугами. Оскільки сьогодні інтернет є практично невід’ємною частиною життя більшості громадян, то наша компанія робить все можливе для того, щоб він ставав все доступнішим, – каже директор Дирекції розвитку масового сегменту Укртелекому Денис Захаренко.Саме тому Укртелеком розширює географію послуги. Ми хочемо, щоб мешканці усіх регіонів країни мали можливість доступу до інтернету, зокрема і безкоштовно. Для таких ініціатив стануть у нагоді сотні наших центрів обслуговування в різних куточках України».

  Доступ до Інтернету дозволить відвідувачам перевірити електронну пошту, прочитати новини на сайтах, зайти на свою сторінку в соціальних мережах чи скористатися іншими можливостями Інтернету. Якщо відвідувачі центрів обслуговування не знатимуть, як підключити Wi-Fi на своєму мобільному пристрої, співробітники відділення допоможуть йому. 

 

Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Сьогодні компанія обслуговує майже 7,4 мільйони абонентських ліній фіксованої телефонії, широкосмуговий безлімітний інтернет обрали для себе понад 1,6 мільйона клієнтів.

Компанія СКМ - професійний інвестор, керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентровано у трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійній, електроенергетичній і фінансовій, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, виробництві мінеральної сировини, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, машинобудуванні й транспортному бізнесі. 
04 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» стало частиною Групи СКМ.

До складу Групи СКМ входять компанії Метінвест і ДТЕК, Перший український міжнародний банк,   АСКА і АСКА-Життя, Укртелеком, телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», ЕСТА Холдинг (нерухомість), Український Рітейл (роздрібна торгівля), UMG (виробництво мінеральної сировини), Паралель (оператор ринку нафтопродуктів), Харвіст (сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum Group, транспортний холдинг «Портінвест» та інші.
Генеральний директор Компанії СКМ: Олег Миколайович Попов. 
100% акцій Компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову. 
Веб-сайт Компанії СКМ: http://www.scm.com.ua/


Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок