Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

У листопаді 99 нових населених пунктів у 20 областях країни забезпечено інтернетом від Укртелекому


05.12.2014

ukrtelecom_logotype1.jpg 

У другому півріччі оператор значно активізував роботи з підключення до безлімітного інтернету невеликих населених пунктів на території країни. Відразу 99 селищ і сіл у 20 областях України отримали в листопаді нові можливості для розвитку. Ця кількість становить 40% від усіх населених пунктів, підключених у поточному році.

У Сумській області Укртелеком також активно розширює географію покриття мережі швидкісного інтернету.

В листопаді інтернет підключений в Северинівці та Червоному Сумського району, Олешні та Чернеччині Охтирського, Овлашах та Хмеліві Роменського, Миронівці та Клишках Шосткинського, Попівці Конотопського, Білці Тростянецького і Березі Глухівського районів. Мешканці сіл отримали якісну послугу, на яку з нетерпінням чекали.

 «Сільська рада стала першим абонентом послуги інтернет від Укртелекому. Селяни також не забарилися, адже наявність інтернету значною мірою забезпечує комфортний рівень життя, створює рівні можливості з мешканцями міст у доступі до інформаційних ресурсів», - каже голова сільської ради с. Білка Сергій Пономаренко.

Як відповідальний бізнес, оператор сприяє створенню умов для якісно нового рівня життя і бізнесу в невеликих населених пунктах. Серед перших клієнтів оператора десятки соціальних об'єктів – сільські ради, школи, дитячі садки, медичні установи. Завдяки можливостям всесвітньої мережі, місцеве самоврядування, освіта, медицина зможуть підвищити ефективність своєї роботи.

Місцевий бізнес, в основному туристичний і аграрний, використовує безлімітний доступ до інтернету від Укртелекому для підвищення конкурентоспроможності. Пошук нових ринків збуту, клієнтів, необхідність використання сучасних технологій стимулює підприємців розвивати бізнес за допомогою інтернету. Клієнтами оператора вже стали тисячі жителів у нових населених пунктах, які використовують всесвітню павутину для пошуку роботи, спілкування та підвищення рівня освіти і професійних знань.

За даними Державного комітету статистики в Україні за підсумками третього кварталу 2014 року до інтернету підключено лише близько 39% домогосподарств. Наприклад, у сусідній Польщі цей показник вищий більш ніж у півтора рази. У сільських населених пунктах України показник інтернетизації істотно нижче. Саме «цифровий розрив» є головною причиною низьких показників розвитку цілих регіонів та економіки країни.

В умовах відсутності державних програм з ліквідації «цифрової нерівності», Укртелеком – єдиний з гравців ринку масштабно інвестує в розвиток інтернету в сільській місцевості. З початку року Укртелеком забезпечив доступом у мережу 245 нових населених пунктів, у тому числі невеликі та віддалені села і селища.

Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Сьогодні компанія надає свої послуги майже 9 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, фіксований швидкісний Інтернет обрали для себе понад 1,6 мільйона клієнтів.

Компанія СКМ - професійний інвестор, керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентровано у трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійної, електроенергетичної і фінансової, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, глиновидобутку, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, машинобудуванні й транспортному бізнесі.

04 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» став частиною Групи СКМ.

До складу Групи СКМ входять компанії Метінвест і ДТЕК, Перший український міжнародний банк і Ренесанс-Капітал, АСКА і АСКА-Життя, телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», ЕСТА Холдинг (нерухомість), Український Рітейл (роздрібна торгівля), UMG (виробництво мінеральної сировини), Паралель (оператор ринку нафтопродуктів), Харвіст (сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum Group, транспортний холдинг «Портінвест» та інші.

Генеральний директор Компанії СКМ: Олег Миколайович Попов.

100% акцій Компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.

Веб-сайт Компанії СКМ: http://www.scm.com.ua/Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок