Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Свято Укртелекому на Білопільщині.


18.10.2013
 

15 жовтня 2013 року запрацювала нова локація по наданню широкосмугового доступу до Інтернет на 320 портів в місті Ворожба Білопільського району Сумської області. Мешканці, яких нараховується біля 9 тисяч, вже давно чекали на цю подію.

Не зважаючи на негоду, в четвер 17-го жовтня на центральній площі був проведений день Укртелекому.

Працівники  Білопільського цеху телекомунікаційних послуг разом із фахівцями відділу організації продажу послуг Сумської філії провели презентацію послуги «ОГО!» та додаткових послуг, якими можуть користуватись потенційні споживачі. Всі бажаючі отримали рекламні листівки з тарифними планами, а найбільш активні – повітряні кульки корпоративних кольорів, ручки та прапорці з логотипом компанії.

Протягом вже першої півгодини після презентації, заяви на користування послугою «ОГО!» написали 25 мешканців. Відразу ж в місті запрацювало «сарафанне радіо», приємна новина швидко розійшлася серед мешканців.

Місто Ворожба – невелике, але попит на швидкісний Інтернет – величезний. Тільки на сьогоднішній день заяв на Інтернет – близько 200. Десь 70 з них – заяви на установку стаціонарного телефону з підключенням до Всесвітньої мережі. Саме в таких містах Сумська філія активно розвиває сучасні телекомунікаційні послуги і допомагає місцевому населенню долучатись до високих технологій.

Будівництво нових майданчиків – справа серйозна, тому керівництво філії підходить до цього дуже виважено. На початку проводяться маркетингові дослідження, потім зустрічі з керівництвом місцевого самоврядування, а також – презентації послуги «ОГО!» в школах та учбових закладах. Незважаючи на осінню негоду, усі будівельні роботи виконувалися в стислі строки, і через місяць місто Ворожба отримав послугу «ОГО!» від Укртелекому.

Сподіваємось, що будівництво нової локації в м. Ворожба – саме такий вірний вибір в умовах жорстокої конкуренції!Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок