Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Кількість абонентів найпопулярнішої в Україні послуги широкосмугового доступу до Інтернету «ОГО!» перевищила 1 мільйон 300 тисяч!


24.11.2011
 Кількість абонентів найпопулярнішої в Україні послуги широкосмугового доступу до Інтернету «ОГО!» перевищила 1 мільйон 300 тисяч, станом на 21 листопада сягнувши 1 304 тисяч!

З початку осені до «ОГО!» активно підключалися по всій території країни: за цей час абонентська база зросла на 65 тисяч, або на 5 %. Найбільш популярними тарифними планами, які обирали нові клієнти, стали «ОГО! Легкий» та «ОГО! Стандарт». Також більшість з них скористалися популярною акцією «Модем для «ОГО!» за 1 гривню».  

         Активізація підключень до «ОГО!» саме восени обумовлена тим, що у вересні Укртелеком проголосив Декларацію якості, гарантуючи клієнтам надання та збереження надалі саме тих умов, на які вони розраховують при виборі певного тарифного плану «ОГО!». Укртелеком залишається також вірним власному принципу – пропозиції  операторів повинні відповідати їх технічним можливостям. У можливостях нашої компанії, які забезпечує найпотужніша в Україні мережа, змогли переконатися всі клієнти «ОГО!». Зокрема, щоб визначитися з оптимальним тарифним планом, абоненти можуть з’ясувати реальні параметри власної телефонної лінії завдяки сервісу Вимірювання швидкості.

         Тому, незважаючи на жорстку конкуренцію, яка, на жаль, не завжди ведеться ринковими методами, Укртелеком не тільки зберіг високі темпи підключень до «ОГО!», а й  отримав високий показник середньомісячного доходу з одного абонента (ARPU) на рівні 82,4 гривні у вересні-жовтні.

         Переконані, що вже найближчим часом кількість абонентів «ОГО!» подолає чергову 100-тисячну позначку, адже новорічна акція «Сто днів Інтернету «ОГО!» безкоштовно за рік» тільки набирає обертів.

Інтернет – це Укртелеком!Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок