Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

До уваги абонентів послуг проводового радіомовлення ПАТ «Укртелеком»!


19.10.2011

З 1 листопада 2011 року абонентна плата за користування основною радіоточкою становитиме для населення 7.20  грн. з ПДВ, для юридичних осіб – 10.80 грн. з ПДВ.

Коментар компанії:

ПАТ «Укртелеком» — єдиний оператор в Україні, який надає послуги проводового радіомовлення. Забезпечуючи фактично кожен населений пункт цією соціально важливою послугою і обслуговуючи 2 462 266 користувачів, товариство несе суттєві витрати для експлуатації обладнання і споруд мережі проводового радіомовлення. Тільки за 2010 рік збитки становлять 73,9 млн. грн., а за перше півріччя 2011 року — 41,7 млн. грн.

До такої ситуації призводить відсутність в Україні механізму компенсації збитків за надання телекомунікаційних послуг нижче їх собівартості, що дозволило б товариству забезпечувати клієнтам якісні послуги. Через це компанія змушена переглядати тарифи, аби хоча б частково наблизити їх до собівартості, для збереження можливості мільйонам абонентів Укртелекому й надалі користуватися послугами проводового радіомовлення.

Компанія розуміє наскільки важливими є послуги проводового радіомовлення для певної категорії населення країни і тому продовжує на всій території країни надавати ці послуги, незважаючи на їх збитковість протягом багатьох років.Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок