Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

ПАТ «Укртелеком» заснувало товариство з обмеженою відповідальністю «ТриМоб»


13.09.2011

       У рамках виконання рішення Загальних  зборів акціонерів, які відбулися 14 червня  2011 року,  щодо  відокремлення діяльності з надання послуг рухомого (мобільного) зв’язку в окрему юридичну особу та з метою подальшого продажу активів мобільного зв’язку ПАТ «Укртелеком» заснувало товариство з обмеженою відповідальністю «ТриМоб», державна реєстрація якого проведена Печерською РДА у м. Києві 05.09.2011 року.

       У ТОВ «ТриМоб»,  єдиним засновником та учасником якого є Укртелеком,  переведено усі матеріальні та нематеріальні активи, які використовуються для організації та надання послуг мобільного зв’язку, і необхідний висококваліфікований персонал. «ТриМоб» є окремою компанією, що буде забезпечувати надання послуг рухомого (мобільного) зв’язку стандарту UMTS, які наразі надаються від імені ПАТ «Укртелеком».

      ТОВ «ТриМоб»  займається підготовкою  документів на отримання  ліцензій для здійснення відповідної діяльності у сфері телекомунікацій. 

       Про  початок  надання мобільних послуг ТОВ «ТриМоб» та припинення надання цих послуг ПАТ «Укртелеком» споживачів буде повідомлено додатково.

       Абоненти мобільного зв’язку не відчують жодних незручностей при зміні оператора.  Адже послуги мобільного зв’язку будуть надаватись під знайомими брендами Укртелекому  і  на тих же умовах, на яких вони надавались ПАТ «Укртелеком».

       Як і раніше,  користувачів мобільного зв’язку  обслуговуватимуть висококваліфіковані фахівці у центрах продажу послуг  та обслуговування Укртелекому та агентській мережі. Номери Контакт- центру теж лишаються незмінними  -  0  800 50 11 88 та 11 88, а всю інформацію про послуги мобільного зв’язку абоненти і надалі будуть отримувати на сайті http://www.ukrtelecom.ua/.

    Ми сподіваємося, що користувачі мобільного зв’язку Укртелекому з розумінням поставляться до зміни оператора, який є 100-відсотково компанією Укртелекому,  що гарантує абонентам незмінно високу якість послуг.

  Довідка про компанію:

  Товариство з обмеженою відповідальністю «ТриМоб» -  юридична особа, що створена згідно з чинним законодавством України.

  Державна реєстрація проведена Печерською РДА у м. Києві 05.09.2011 року;

  Ідентифікаційний код юридичної особи:37815221.

  Місцезнаходження ТОВ «ТриМоб»: Україна, 03150 м. Київ, вул. Предславинська, буд. 34 А.

  Єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб»  є  Публічне акціонерне товариство «Укртелеком»

  Вид діяльності ТОВ «ТриМоб»: надання телекомунікаційних послуг, в тому числі послуг фіксованого місцевого, міжміського, міжнародного та рухомого (мобільного) зв’язку, в тому числі UMTS стандарту, комп’ютерного зв’язку, радіозв’язку (з використанням радіочастот), послуг цифрового телебачення, інших послуг мультисервісних мереж та інших телекомунікаційних додаткових (супутніх) послуг тощо, з правом технічного обслуговування та експлуатації мереж і надання в користування каналів електрозв’язку.

Директор ТОВ «ТриМоб»  – Гурський Станіслав Андрійович.Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок