Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Прості та вигідні тарифні плани «ОГО!» від Укртелекому вже у всіх регіонах країни!


22.07.2011
 

Компанія Укртелеком розширила географію популярних тарифних планів на послугу доступу до Інтернету – «ОГО!Легкий», «ОГО!Стандарт», «ОГО! Ультра». З 22 липня мешканці всіх регіонів України мають можливість скористатись цією вигідною пропозицією від Укртелекому.

Для забезпечення споживачів якісними послугами, Укртелеком в процесі будівництва інфраструктури для широкосмугового доступу модернізує усю магістральну первинну та IP-мережі, впроваджує нові інформаційні системи і постійно працює над розширенням пропускної здатності каналів. Так, приміром, за останній час пропускна здатність міжнародних з’єднань мережі передавання даних зросла до 220 Гбіт/с, а загальна зовнішня пропускна спроможність – до 380 Гбіт/с. Сьогодні швидкість з’єднання мультисервісної транспортної  мережі  Укртелекому між центральними вузлами у Києві та Дніпропетровську  та  обласними центрами складає від 20 до 40 Гбіт/c. Це дає змогу клієнтам компанії користуватися справді якісними сучасними послугами.

Разом з цілодобовим безлімітним доступом до Інтернету вдома або в офісі всі абоненти компанії отримують додаткові переваги - доступ до Інтернету в зонах Wi-Fi Укртелекому  по всій Україні, дзвінки за технологією VoIP (послуга «ОГО!Телефонія»), можливості єдиної мережі «ОГО!».

Укртелеком  й  надалі активно працюватиме над тим, аби якомога більше мешканців країни забезпечити якісним доступним швидкісним Інтернетом.

Додаткову інформацію про послуги і тарифи можна отримати  в  центрах продажу послуг Укртелекому  або за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок