Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Wi-Fi від Укртелекому для всіх абонентів «ОГО»!


23.09.2010
 Для абонентів «ОГО!»  компанія Укртелеком  з  24 вересня  представляє  інноваційну пропозицію – щомісячно 10 Гбайт Інтернет-трафіку в  понад  двох  тисячах  Wi-Fi зон по всій території  України.

Нова послуга «ОГО!Wi-Fi 10 Гбайт»  доступна всім користувачам   безлімітного  Інтернету  «ОГО!».  Кожен з них, незалежно від його тарифного плану чи  абонентського «стажу»,  може скористатися нею в зонах Wi-Fi від Укртелекому.

Вартість послуги «ОГО!Wi-Fi 10 Гбайт» враховано в абонентну плату за послугу «ОГО!».

«Ми провели дослідження серед наших користувачів  та  визначили їх потребу   у отриманні доступу до  Інтернету  не лише вдома. Переважна більшість наших абонентів - це сучасні, мобільні та прогресивні люди. Вони, як правило, мають ноутбук , нетбук чи  комунікатори,  які  часто беруть з собою і користуються Wi-Fi-доступом в кафе, ресторанах чи інших публічних місцях. Ми розуміємо,  що таким людям  майже весь час потрібен  доступ до мережі. Тому  саме для них ми  і  пропонуємо послугу «ОГО!Wi-Fi 10 Гбайт»,  -  пояснює директор департаменту маркетингу  ВАТ «Укртелеком»  Світлана Каткова.

Послугу «ОГО!Wi-Fi 10 Гбайт» можна замовити з 24 вересня на сайті «Мій Укртелеком»

Детальна інформація про послугу на сайті та за телефоном контакт-центру 0-800-506-800.Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок