Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Знижка в мережі «Аптека Доброго Дня»


З 05.10.2014 до 30.11.2014 включно Укртелеком проводить акцію «Знижка в мережі «Аптека Доброго Дня». В рамках акції всі1 абоненти ПАТ «Укртелеком» Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької та Чернігівської областей мають можливість отримати знижку в розмірі 5 гривень на всі товари в мережі «Аптека Доброго Дня» при їх купівлі на суму від 100 гривень з ПДВ.

аптека.png

Щоб взяти участь в акції, учаснику потрібно в період її проведення надати акційний купон, вирізаний з рахунка за телекомунікаційні послуги, касиру партнера при купівлі товарів, на які розповсюджується дія акційного купона. Акційний купон дійсний лише у точках продажу мережі «Аптека Доброго Дня», на всі наявні у точці продажу товари при їх купівлі на суму від 100 гривень з ПДВ. Акційний купон на знижку може бути використаний лише один раз, акційний купон вилучається касиром під час розрахунків за товар.

Адреси та номери телефонів точок мережі «Аптека Доброго Дня» у вашому місті можна уточнити на сайті http://www.drugstore.com.ua/ або зателефонувавши на номер гарячої лінії 0 800 500 129.

1Акційні купони на знижку будуть надані абонентам ПАТ «Укртелеком» (фізичним особам) Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької та Чернігівської областей разом з рахунками за телекомунікаційні послуги. Право на отримання знижки мають абоненти, які виріжуть купони і віддадуть їх на касі при купівлі товарів. Знижка діє при купівлі товарів на суму від 100 грн. з ПДВ. Знижка дійсна тільки в мережі «Аптека Доброго Дня» на території дії акції. Пропозиція діє з 05.10.2014р. по 30.11.2014р. Знижка розраховується відповідно до фіксованих цін реалізації товарів, вказаних на цінниках в мережі «Аптека Доброго Дня». Знижки не сумуються. Заміна економії грошовим або будь-яким іншим шляхом не допускається. Економію за купоном можна використати один раз в період дії пропозиції. Мережа «Аптека Доброго Дня» залишає за собою право змінювати строки та умови проведення акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Детальні умови акції на сайті http://www.drugstore.com.ua/. Ліцензія АВ № 578831 від 02.08.2011, ліцензія АВ № 578802 від 15.06.2011, видані Державною службою України з лікарських засобів.Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок