Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Доступна техніка у «Фокстрот»


З 10.10.2014 до 09.11.2014 включно Укртелеком проводить акцію «Доступна техніка у «Фокстрот». В рамках акції абоненти1 ПАТ «Укртелеком» Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградська, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей мають можливість отримати знижку в розмірі 7% на всі групи товарів2 в мережі магазинів ТМ «Фокстрот техніка для дому». А також, абоненти3 ПАТ «Укртелеком» Житомирської, Івано-Франківської та Миколаївської областей мають можливість отримати промо-код на безкоштовну4 доставку товару при замовленні його з інтернет-магазину http://www.foxtrot.com.ua/.

foxtrot_final.png

Щоб взяти участь в акції і отримати знижку, учаснику потрібно в період її проведення надати акційний купон, вирізаний з рахунка за телекомунікаційні послуги, касиру партнера при купівлі товарів, на які розповсюджується дія акційного купона. Акційний купон може бути використаний за умови наявності відповідного товару в точці продажу мережі магазинів ТМ «Фокстрот техніка для дому». Акційний купон може бути використаний лише один раз, акційний купон вилучається касиром партнера під час розрахунків за товар.

Перелік акційних товарів можна уточнити у продавців-консультантів мережі магазинів ТМ «Фокстрот техніка для дому» або за номером 0 800 500 153.

Щоб взяти участь в акції і отримати можливість скористатись промо-кодом на безкоштовну4 доставку, учаснику потрібно в період проведення акції, під час замовлення товару, вказати на сайті інтернет-магазину http://www.foxtrot.com.ua/ промо-код, який розміщений на купоні з рахунка за телекомунікаційні послуги.

Перед здійсненням замовлення, будь ласка, перевірте можливість кур’єрської доставки до вашого населеного пункту. Перевірку можна здійснити у оператора інтернет-магазину http://www.foxtrot.com.ua/ за номером 0 800 500 153.

1Акційні купони на знижку будуть надані абонентам ПАТ «Укртелеком» (фізичним особам) Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградська, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей разом з рахунками за телекомунікаційні послуги. Право на отримання знижки мають абоненти, які виріжуть купони і віддадуть їх на касі при купівлі товарів. Акційним купоном можна скористатися в будь-якому магазині ТМ «Фокстрот техніка для дому» по всій території України.

2Перелік акційних товарів обмежено. В акції не приймають участь товари ТМ «Apple», ТМ «Sony», мобільні телефони та смартфони, товари, що приймають участь в інших акціях та рекламних пропозиціях та товари, що придбаються у кредит зі ставкою 0,01% річних. Знижка дійсна тільки в мережі магазинів ТМ «Фокстрот техніка для дому».

3Акційні купони з промо-кодами на безкоштовну доставку будуть надані абонентам ПАТ «Укртелеком» (фізичним особам) Житомирської, Івано-Франківської та Миколаївської областей разом з рахунками за телекомунікаційні послуги. Промо-код з акційного купона на безкоштовну доставку може бути використаний лише один раз при оформленні замовлення на сайті інтернет-магазину http://www.foxtrot.com.ua/, при купівлі товарів на суму від 500 гривень з ПДВ.

4Під безкоштовною доставкою мається на увазі доставка за ціною 1 гривня з ПДВ.Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок