Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Акція «ОГО!Бонус» - заощаджуйте весь рік!


Укртелеком пропонує надзвичайно вигідні умови підключення до популярних тарифних планів швидкісного безлімітного Інтернету - «ОГО! Стандарт» та «ОГО! Ультра». Нові абоненти «ОГО!», які візьмуть участь в акції «ОГО! Бонус», отримують бонус у розмірі  20%  річної абонентної плати*!

Акція «ОГО! Бонус» діятиме з 15 травня до 31 липня 2012 року (включно). До того ж, абоненти, які до 31 липня 2012 року підключаться до тарифних планів «ОГО! Стандарт» та «ОГО! Ультра» в рамках акції «ОГО! Бонус», зможуть скористатися ще й акційною пропозицією «Модем з Wi-Fi для «ОГО!» за 1 гривню».

Взяти участь в акції «ОГО! Бонус» надзвичайно легко:

Про умови акції докладніше на сайті та за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).

* Під бонусом розуміється надання щомісячної знижки у розмірі 20% щомісячної абонентної  плати за користування послугою «ОГО!» на протязі 365 календарних днів.

 

Умови маркетингової  акції

«ОГО! Бонус» 

на підключення та користування послугою «ОГО!»

для  абонентів (фізичних, юридичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємців) телефонної мережі ПАТ «Укртелеком»

 

 

1.                     Термін проведення акції – з 15 травня до 31 липня 2012 року (включно).

2.                     Мета акції – задоволення потреб абонентів телефонної мережі ПАТ «Укртелеком» в отриманні швидкісного доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL (послуга «ОГО!»).

3.                     Учасниками акції можуть бути фізичні та юридичні особи, в тому числі фізичні особи – підприємці та бізнес-абоненти, які є абонентами телефонної мережі Укртелекому і які в період з 15 травня до 31 липня 2012 року (включно) подадуть заявку на підключення до послуги «ОГО!» за тарифним планом «ОГО! Стандарт» або «ОГО! Ультра» та укладуть договір про надання послуги ADSL-підключення до мережі Інтернет або придбають та активують стартовий пакет «ОГО! Start» з підключенням до тарифних планів «ОГО! Стандарт» або «ОГО! Ультра».

4.                     Учасники маркетингової акції, вказані в п. 3 цих умов, мають право придбати ADSL-модем за акційною ціною, одночасно взявши участь у відповідній діючій акції «Модем з Wi-Fi для ОГО! за 1 грн.».

5.                     Умови акції

5.1.              Учасникам акції надається можливість користування послугою «ОГО!» протягом 1 року (365 календарних днів) з дня активації тарифного плану «ОГО! Стандарт» або «ОГО! Ультра» (для нових абонентів)  зі зниженням рівня тарифів на 20% на ці тарифні плани (затверджені наказом ПАТ «Укртелеком» від 15.03.2011 № 113 (зі змінами)).

5.2.              Абоненти, які відмовилися від користування послугою «ОГО!» у період з 15 травня до 31 липня 2012 року (включно), не можуть брати участі в маркетинговій акції.

5.3.             Підключення до послуги «ОГО!» відбувається лише за наявності технічної можливості її надання по телефонній лінії абонента.

За відсутності технічної можливості надання послуги «ОГО!» по телефонній лінії абонент інформується про це протягом 5 робочих днів з дати подання заявки.

5.4.              Абоненти телефонної мережі ПАТ «Укртелеком» з 15 травня до 31 липня 2012 року (включно) можуть подати заявку на участь в акції:

           – на сторінці замовлення та управління послугою «ОГО!», сайт: my.ukrtelecom.ua;

           – у Контакт-центрі ПАТ «Укртелеком», зателефонувавши за номером: 0 800 506  800;

           –   у відділеннях продажу послуг та обслуговування  споживачів за місцем проживання;

           –  придбавши та активувавши стартовий пакет «ОГО! Start».

5.5.              Абоненти (фізичні, юридичні особи, в тому числі фізичні особи − підприємці) телефонної мережі ПАТ «Укртелеком», повинні отримати доступ до послуги «ОГО!» не пізніше ніж 20 серпня 2012 року (включно).

6.                     Інформаційна підтримка акції

Інформацію щодо умов проведення акції та наявності технічної можливості надання послуги «ОГО!» по телефонній лінії абонента  можна отримати:

          – у Контакт-центрі ПАТ «Укртелеком» за телефоном: 0 800 506 800;

          – на сайті товариства: my.ukrtelecom.ua;

          – безпосередньо у відділеннях продажу послуг та обслуговування споживачів.Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок