Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Новорічна акція від Укртелекому — «Сто днів Інтернету «ОГО!» безкоштовно»


Напередодні Нового року Укртелеком розпочинає акцію для нових абонентів «Сто днів Інтернету «ОГО!» безкоштовно»*.

Всі учасники новорічної акції, яка стартує 22 листопада, отримають можливість протягом року користуватись послугою «ОГО!» зі знижкою вартості обраного тарифного плану, яка еквівалентна ста дням безкоштовного Інтернету, а також придбати ADSL-модем з підтримкою Wi-Fi всього за 1 гривню!

Разом з цілодобовим безлімітним доступом до Інтернету усі абоненти компанії отримують безліч додаткових переваг, серед яких - доступ до Інтернету в зонах Wi-Fi Укртелекому по всій Україні, дзвінки за технологією VoIP «ОГО!Телефонія», можливості єдиної мережі «ОГО!».

Новорічні свята – чудова нагода стати абонентом високошвидкісного Інтернету «ОГО!», який вже обрали 1,3 мільйона абонентів в Україні.

Підключитися до швидкісного Інтернету «ОГО!» на акційних умовах можна у фірмових центрах продажу послуг та обслуговування абонентів Укртелекому, шляхом подання заяви на сайті my.ukrtelecom.ua або придбавши та активувавши стартовий пакет «ОГО!Start» під час дії акції.

Детальну інформацію про послуги та тарифи можна отримати на сайті компанії або за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).

* Згідно з умовами акції, 100 днів Інтернету безкоштовно це можливість користування послугою «ОГО!» зі зниженням її щомісячної тарифної вартості на 27,4% протягом 1 року, з дня активації».Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок