Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

22-23 листопада в філії був проведений семінар


 

         22-23 листопада в м. Ромни на базі ЦЕЗ №4 Сумською філією  ВАТ «Укртелеком» був проведений семінар на тему «Актуальні питання роботи із споживачами, продажу телекомунікаційних послуг на масовому ринку та особливості роботи з бізнес-абонентами». Для участі в семінарі були запрошені заступники начальників центрів з питань маркетингу та продажу послуг, начальники дільниць з продажу послуг центрів та цехів.

 

 

        З привітаннями до учасників семінару звернувся директор Сумської філії Віктор Васильович Кравченко, вперше для районів області використовувався відеозв’язок.

 

 

        Заступник директора з питань маркетингу та продажу послуг Сергій Погорілий проаналізував роботу служб продажу послуг і відділів по роботі зі споживачами за 9 місяців поточного року, виконання плану ІV  кварталу та окреслив важливість виконання основних завдань маркетингових служб у наступному році.

 

 

         Учасники семінару обговорили цілу низку питань: розширення продажу послуг комп’ютерного зв’язку в умовах жорстокої конкуренції, проблеми, які виникають щодо задіяння портів ADSL  на території області, а також дослідження попиту на новозбудованих АТС, удосконалення роботи персоналу, який безпосередньо працює зі споживачами телекомунікаційних послуг. Велику увагу було приділено питанням роботи з бізнес та корпоративними клієнтами ВАТ «Укртелеком».

 

 

          Присутні на семінарі  мали можливість поділитись досвідом роботи та отримати роз’яснення з нагальних проблем від провідних фахівців філії.

 

 Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок