Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

3G модеми від 99 гривень при підключенні до нових тарифних планів!


 Популярна акція «Комплект ОГО!Мобільний» діє до кінця року! Укртелеком створює надзвичайно вигідні умови для користування швидкісним мобільним Інтернетом, пропонуючи 3G модеми за спеціальною ціною.


Презентувавши нову лінійку тарифів на мобільний Інтернет, наша компанія надає можливість тисячам абонентів скористатися простими  та вигідними умовами акції «Комплект ОГО!Мобільний», та насолоджуватися високошвидкісним мобільним Інтернетом від Укртелекому. Акційна пропозиція «Комплект ОГО!Мобільний» з найшвидшим доступом до мобільного Інтернету в комплекті з 3G модемом вартістю 99 або 199 гривень діятиме до кінця року.

Акційна пропозиція «Комплект ОГО!Мобільний» від Укртелекому  - це  можливість для абонентів мобільного зв’язку  вигідно придбати 3G  модем  та отримати доступ до високошвидкісного Інтернету в мережі мобільного зв’язку третього покоління за доступною ціною.

При підключенні до послуг мобільного зв’язку за тарифними планами  «ОГО!Мобільний Легкий», «ОГО!Мобільний Стандарт» та «ОГО!Мобільний Необмежений+» , придбати 3G модем (Huawei E1550,  ZTE MF100, ZTE MF110) можна всього за 99 або 199 гривень.

Придбати модеми та підключитися до послуг мобільного зв’язку можна у фірмових Центрах обслуговування абонентів Укртелекому.

Акція триває до 31.12.2011.

Умови акції докладніше на сайті та за телефоном Контакт-центру 0 800 50 1188 (безкоштовно з мобільної та фіксованої мережі Укртелекому)Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок