Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Акція! Спілкуйся зі світом!


Телефонуйте за надзвичайно привабливими тарифами на міжнародні дзвінки від Укртелекому.

Дзвонити чи не дзвонити за кордон? Для клієнтів Укртелекому це не питання. Адже,  спілкуватися зі світом можна довше і дешевше завдяки надзвичайно привабливим тарифам Укртелекому на міжнародні дзвінки.

Акція «Спілкуйся зі світом!» триватиме до 31 березня 2010 року: Укртелеком впроваджує спеціальний код доступу 0-0-9799, використання якого дозволяє абонентам – фізичним та юридичним особам, дзвонити за кордон до 75% дешевше, або розмовляти вчетверо довше за окремими напрямками!

Проаналізувавши найпопулярніші напрямки дзвінків, компанія розробила найвигідніші тарифи в Україні для розмов з абонентами в інших країнах, у деякі з них телефонувати стало на 75% дешевше:

  • 0,15 USD/хв. (близько 1,15 грн.) – дзвінки на всі номери Росії, США, Канади, Китаю, Австралії, Ізраїлю та на фіксовані номери Іспанії, Португалії, Італії та інших країн Європи;
  • 0,25 USD/хв. (близько 2 грн.) – дзвінки на номери країн СНД (крім Росії);

Всі тарифи

Крім того, Укртелеком пропонує своїм абонентам вигідні спеціальні тарифи і на дзвінки на фіксовані та мобільні номери в сотні країн світу.

Для того, щоб скористатися акційними тарифами послуги автоматичного міжнародного телефонного зв’язку, необхідно набрати на своєму телефоні: 0-(гудок)-0-9799–код країни–код міста/мережі–номер абонента.

Тарифікація дзвінків посекундна. Оплата у гривнях за курсом НБУ на момент надання послуги. Вартість наданих послуг буде включена до рахунку за телекомунікаційні послуги.

Інформацію про умови проведення акції можна отримати на сайті http://www.ukrtelecom.ua/ та через Контакт-центр за номером 0-800-506-800.

* Скористатися акцією може абонент ВАТ «Укртелеком» (який має договір з товариством), з телефонного номеру якого є можливість здійснювати міжнародні дзвінки, та коли міжнародний номер має стандартну довжину. Через готельні комплекси, переговорні пункти та таксофони ця послуга не надається.

Умови проведення акції «Спілкуйся зі світом»Сумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок