Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Oплата
Новини поштою

Весну зустрічай - Інтернет підключай!


Швидкісний доступ до Інтернет ОГО!

Підключись до швидкісного Інтернету ОГО! у Сумах з 1 до 15 квітня (включно) всього за 1 грн*. 

Учасниками акції можуть стати абоненти ВАТ «Укртелеком» як фізичні, так і юридичні особи за умови, що існує технічна можливість надання послуги ОГО! на телефонній лінії абонента, які в період проведення акції подали заявку на підключення до послуги  “ОГО!” і зобов’язались користуватися послугою “ОГО!” не менше одного року.

Щоб підключитись до ОГО! за акцією, потрібно просто зараз! перевірити наявність технічної можливості надання та зробити заявку на підключення до послуги за Вашим номером телефону. Також заявку на підключення можна зробити:

  • на сторінці замовлення послуги “ОГО!”, сайт: my.ukrtelecom.ua
  • за допомогою оператора контакт-центру по телефону 8 800 506 8 800**;
  • у Сумських відділеннях "Телекомсервіс" за адресами: вул. Червоногвардійська, б.2 , Петропавлвська, б.53, Воскресеньська, б.16.

Підписання додаткової угоди щодо підключення до послуги “ОГО!” згідно з умовами акції здійснюється одночасно з укладанням зразкового договору про надання послуги доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL (послуга “ОГО!”):

  • у у Сумських відділеннях "Телекомсервіс" за адресами: вул. Червоногвардійська, б.2 , Петропавлвська, б.53, Воскресеньська, б.16.
  • у приміщенні споживача у разі виконання робіт з підключення до послуги мобільною бригадою ВАТ “Укртелеком”.

Одночасно з укладанням письмового договору можна купити чи взяти в користування ADSL-модем.

* Підключення до мережі Інтернет за технологією ADSL без виконання інсталяційних робіт та налаштування обладнання на стороні споживача фахівцями ВАТ “Укртелеком”. Інсталяційні роботи та налаштування обладнання на стороні споживача здійснюються самим споживачем. При замовленні споживачем послуги з підключення до мережі Інтернет за технологією ADSL з виконанням інсталяційних робіт та налаштуванням обладнання на стороні споживача фахівцями ВАТ “Укртелеком” стягується плата згідно тарифам.

** дзвінки з мережі ВАТ «Укртелеком» безкоштовніСумська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2

Зворотний зв'язок