Керівництво

 

marinichМаринич В’ячеслав Володимирович

Директор Сумської філії ПАТ «Укртелеком»

В 1998 році розпочав свою трудову дiяльнiсть в галузi зв’язку iнженером-електронiком ОДПЕЗ "Сумителеком". В подальшому перебував на посадах начальника Центру інформаційних технологій та технічного забезпечення (2000р.), начальника Центру технічної  експлуатації мережі передавання даних (2004р.). З 2005 року по грудень 2010р. обіймав  посаду заступника директора Сумської фiлiїВАТ "Укртелеком" з технiчних питань. З 28.12.2010р. -  виконуючий обов’язки директора філії, а з 25.12.2012р. призначений директором Сумської філії ПАТ "Укртелеком". Має дві повних  вищих освіти -  у 1997 році закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Комп’ютеризовані системи автоматичного управління», а у 2007 році здобув другу вищу освіту у тому ж вищому навчальному закладі за спеціальністю "Економіка підприємства", присвоєно кваліфікацію економіста. Одружений, виховує доньку та двох синів.

 


 

borisenkoБорисенко Олександр Борисович

Начальник технічної служби

В галузі зв’язку почав працювати  в 1993 році. Перебував на посадах: електромеханіка дільниці міжміського телефонного зв’язку, інженера електрозв’язку, заступника головного інженера по новій техніці, головного інженера Роменського Центру електрозв’язку № 4 Сумської філії ВАТ «Укртелеком». З 2009р. обіймав посаду заступника начальника з питань технічної експлуатації Центру  електрозв’язку №4 Сумської філії ВАТ «Укртелеком». 5 січня 2011р. призначений виконуючим обов’язки заступника директора з технічних питань Сумської філії ВАТ «Укртелеком», а з 01.02.2013 року заступником директора з технічних питань Сумської філії ПАТ "Укртелеком". 3 листопада 2014 року призначений на посаду начальника технічної служби Сумської філії ПАТ «Укртелеком». Має повну вищу освіту.  Закінчив Харківський інститут радіоелектроніки за спеціальністю «Багатоканальний електрозв’язок». Одружений, виховує трьох доньок.

 

pustogvarПустогвар Олена Вікторівна 

Начальник відділу обслуговування масового сегменту

Свою трудову діяльність розпочала у серпні 1991 року інженером з нормування праці заводу ВАТ «Хімпром». З травня 1995 року по грудень 1993 року працювала економістом товариства "Хімінвест" . З січня 1994 року по  березень 2003 року -  інженер 2 категорії Сумського державного підприємства ВО  "Хімпром" . В галузі зв’язку розпочала працювати у квітні 2003 року економістом  2 категорії Сумської дирекції ВАТ «Укртелеком». У жовтні 2004 року призначена на посаду начальника відділу по роботі із споживачами.  У січні 2008 року призначена на посаду начальника відділу організації продажу послуг. З січня 2013 року по січень 2014 року працювала заступником директора з питань технології Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта». В вересні 2014 року знову продовжила свою трудову діяльність  у Сумській  філії ПАТ «Укртелеком»  на посаді начальника відділу роботи із споживачами. З 24 жовтня 2014 року призначена на посаду  начальника відділу обслуговування масового сегменту Сумської філії ПАТ «Укртелеком».  Має  дві повних  вищих освіти, у 1991 році закінчила  Сумський  фізико – технологічний  інститут, де  здобула  кваліфікацію інженера-механіка, а у 2002 році - Українську академію банківської справи за спеціальністю "Фінанси". Заміжня, має двох доньок.

 

 

kmiroshnichenkoМірошниченко Катерина Степанівна 

Начальник відділу управління персоналом та організаційного розвитку

В галузі зв’язку  працює з лютого 1995 року на посадах секретаря-друкарки, завідувача канцелярією, старшого інспектора з кадрів,  інженера з підготовки кадрів 2 категорії. В лютому 2004 року була призначена на посаду помічника директора, з жовтня 2014 року – на посаду начальника відділу управління персоналом та організаційного розвитку Сумської філії ПАТ «Укртелеком». Має повну вищу освіту, закінчила Українську академію банківської справи за спеціальністю «Фінанси». Заміжня, виховує сина. Сумська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Іллінська, 2